Aktualności

czwartek, 26 marca 2020


Zgłosiliśmy się jako producent posiadający zautomatyzowane linie produkcyjne, aby wesprzeć Fundację MOZI w szczytnym celu produkcji przyłbic dla personelu medycznego.

W naszej ofercie znajdziecie przyłbicę według wzoru twórców Konrada Klepackiego i Mateusza Dyrdy, którzy udostępnili go na zasadzie open-source. Wsparliśmy finansowo Fundację MOZI, a pozyskane środki przeznaczone zostaną do produkcji przyłbic i rozwoju całej akcji. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.sprzetdlaszpitali.pl.

Przyłbica, o której mowa powyżej, produkowana będzie na specjalne zamówienie przez dział BIURFOL Personal.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.biurfol.pl/pl/biurfol-personal/

O ofertę pytaj pod nr telefonu: +48 56 623 49 34 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: personal@biurfol.pl

Napisz do nas

Dane osobowe podane w niniejszym formularzu będą przetwarzane przez BIURFOL Sp. z o.o. w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi przesłanego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Czytaj również